Barion Pixel

Soupravy na opravu defektu nahrazují klasickou rezervní pneumatiku


Stále na cestách? Pokud patříte mezi zodpovědné řidiče, kteří nic nenechají náhodě, určitě s sebou s kromě autolékárničky a reflexní vesty vozíte i rezervní pneumatiku. Víte ale, že to jde i jednodušeji? Místo klasické náhradní pneumatiky vezměte zavděk pomocí soupravy na opravu defektu a ušetříte tak nejen místo v kufru, ale především nervy a drahocenný čas.

Povinná výbava se v posledních letech zjednodušila a odpovídá moderním trendům. Změnil se například obsah lékárničky, přibyla povinnost reflexní vesty a především – už není nutné, aby součástí povinné výbavy byla i náhradní pneumatika. Místo ní stačí speciální sada na opravu kol.

Jak to funguje? Píchlou nebo jinak narušenou pneumatiku už nemusíte vyměňovat. Stačí ji „jen“ zalepit za pomoci speciální soupravy na opravu defektu.

Soupravy na opravu defektu šetří čas i místo v autě

Výhody, které soupravy na opravu defektu mají oproti klasickým rezervním pneumatikám, jsou očividné. Ušetří vám cenné místo v kufru a uleví vašemu autu o nějakých těch 20 kilo zbytečného závaží.

A pokud patříte mezi ty, kdo se během závěrečných zkoušek v autoškole děsili, že budou v rámci technické zkoušky muset vyměňovat kolo, oceníte přínos soupravy na opravu defektu ještě víc.

Oproti klasické výměně kola je práce s ní velice jednoduchá, rychlá a nevyžaduje fyzickou sílu ani větší zručnost, což ocení nejen ženy, ale i muži. Dokonce i v případě velice nepříznivého počasí vám oprava prasklé pneumatiky nebude trvat déle než pár minut.

Neškodí autu ani životnímu prostředí

Zapomeňte tedy na hever nebo klíč na kolo a jako součást povinné výbavy s sebou místo rezervní pneumatiky začněte vozit soupravu na opravu defektu Airman.

Lepící hmoty Airman jsou biologicky odbouratelné, nezatěžují životní prostředí a nezničí vám pneumatiku ani disk kola – v pneuservisu vše bez problému vymyjí vodou.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).